Cima Versa 3 on monipuolinen teltta, joka tarjoaa äärimmäistä mukavuutta. Teltassa on runsaasti tilaa, ja sen oleskelutilassa on pääntilaa ja laajennettu eteinen, jossa voi säilyttää varusteita, valmistaa ruokaa ja syödä. Etu- ja takaosa voidaan rullata ylös optimaalisen tuuletuksen varmistamiseksi, ja verkkoikkuna, jossa on ulkoverho, tarjoaa katetun tuuletusvaihtoehdon. Sivuovi tarjoaa joustavan sisäänkäynnin, ja se voidaan muuntaa katokseksi lisätolppien avulla (myydään erikseen). Sisäteltassa on verkkopaneelit ja järjestystaskut sekä sisä- että ulkopuolella. Värikoodatut pylväät ja säädettävät tapit, joissa on tukevat alumiinisoljet, takaavat helpon pystytyksen.
| Tuotenimi: | Robens Teltta - Cima Versa 3 - Green |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB721428 |
| toiminta: | Pyöräily |
| pakkauskoko (p/l/k): | 560/220/220mm |
| vesipatsas: | 6000mm |
| teltta / teltta / riippumatto tarkoitukseen: | Leirintä |
| telttarakenne: | Tunneli |
| Henkilömäärä: | 3 |
| teltan enimmäispaino: | 6500g |
| sisäänkäynnit: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 6500g |
| valmistajan tuotekoodi: | 130415 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388145017 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |