ZigZag Slumber Mat on ultrakevyt matto, joka tarjoaa poikkeuksellista mukavuutta ja eristystä ulkoilijoille. Se on valmistettu korkealaatuisesta EVA-vaahdosta, jossa on suljettuja soluja, ja se on sekä kestävä että vedenkestävä. Innovatiivinen puolipallon muotoilu keskellä mahdollistaa kompaktin kokoontaittamisen. Matossa on myös pakkaushihnat helppoa kuljetusta varten.
| Tuotenimi: | Robens Makuualusta - ZigZag Slumber - wide |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB721444 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1800/570/20mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 570/150/110mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 2.2 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 375g |
| valmistajan tuotekoodi: | 310074 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Makuualusta |
| GTIN: | 5709388082534 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |