Lago Flex 4 on monipuolinen teltta, joka tarjoaa äärimmäistä mukavuutta. Etu- ja takasisäänkäynneissä on säädettävät ovet, joten voit astua telttaan ilman riskiä, että sade pääsee telttaan. Teltassa on sisällä pääntilaa, mikä lisää yleistä mukavuutta. Ovet voidaan muuntaa katetuksi alueeksi lisätolppien avulla lisäsuojaa varten. Laajennettu eteinen sopii erinomaisesti varusteiden säilytykseen, ruoanlaittoon ja ruokailuun. Sisäteltassa on verkkopaneelit tuuletusta varten, järjestystaskut sisällä ja edessä sekä lyhtykoukku. Värikoodatut alumiinipylväät ja pylväskourut takaavat helpon pystytyksen, ja säädettävät tapit, joissa on tukevat alumiinisoljet, takaavat turvallisen kiinnityksen.
| Tuotenimi: | Robens Teltta - Lago Flex 4 - Green |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB721430 |
| toiminta: | Retkeily |
| pakkauskoko (p/l/k): | 550/210/210mm |
| vesipatsas: | 6000mm |
| telttarakenne: | Kupoli |
| Henkilömäärä: | 4 |
| sisäänkäynnit: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 6200g |
| valmistajan tuotekoodi: | 130417 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388145031 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |