Kevyt, virkistävä ja luonnollisesti energiaa antava. Tämä maku on kehitetty yhdessä ultramaratonjuoksija Mathieu Blanchardin kanssa, ja se on tarkoitettu pitkiä, kuumia päiviä varten, jolloin nesteytys on erittäin tärkeää.
Lisää 2 mittalusikallista tai 1 annospussi 500 ml:aan vettä ja ravista hyvin. Juo 1 annos joka tunti liikunnan aikana.
Tämä tuote on tarkoitettu osaksi monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota sekä terveellisten elämäntapojen yhteydessä. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Näak Ultra Energy Drink Mix Ananas-ginseng - hiilihydraattijuomajauhe - 720g |
| Valmistaja: | Näak |
| Tuotenumero: | NAK762655 |
| Orgaaninen: | No |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Proteiini, Vitamiinit / kivennäisaineet, Magnesium |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| tulokset käyttövalmiissa: | 5000ml |
| Ruokaversio: | Jauhe/Rakeet |
| sisältö: | 720g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 720g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 628173250819 |
| Valmistajan sivu: | https://eu.naak.com/en-eu |
| Ainesosat: | Dextrose, maltodextrin, canola protein isolate (11%), Palatinose™ (isomaltulose)*, natural lime flavor (2%), acidity regulators (citric acid), sea salt, minerals (potassium citrate, magnesium citrate), natural color (spirulina extract). May contain: Soy, Milk, eggs. *Isomaltulose is a natural source of glucose and fructose, made from sugar beet. |
||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
*NRV = Nutrition Reference Value |
| Ainesosat: | Dextrose, maltodextrin, canola protein isolate, Palatinose™ (isomaltulose)*, natural flavor, sea salt, acidity regulator (citric acid), minerals (potassium citrate, magnesium citrate), natural colors (vegetable juice extract, beta carotene). May contain: soy, milk, eggs. *Isomaltulose is a natural source of glucose and fructose, derived from sugar beet. |
||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
*NRV = Nutrition Reference Value |
| Ainesosat: | Dextrose, maltodextrin, hydrolyzed oat flour (gluten-free), pea protein isolate (6%), barley rice protein (5%), yeast extract, salt (3%), carrot powder, tomato powder, leek powder, natural flavors (0.5%), herbs & spices (bayleaf, celery, tyme), magnesium citrate, potassium citrate. May contain: Milk, eggs, soy. |
||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
*NRV = Nutrition Reference Value |
| Ainesosat: | Dextrose, Maltodextrin, Canola protein isolate, PalatinoseTM (isomaltulose*), Acidity regulators (citric acid, potassium citrate, magnesium citrate), Natural pineapple flavor, Sea salt, Ginseng (0,2%). May contain: Soy, Milk, Eggs. *Isomaltulose is a natural source of glucose and fructose, derived from sugar beet. |
||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
*NRV = Nutrition Reference Value |