Juo yksi
Tämä tuote tulisi nauttia osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota ja yhdessä terveellisten elämäntapojen kanssa. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Näak Ultra Energy Puree with Carbohydrates - 6x90g |
| Valmistaja: | Näak |
| Tuotenumero: | NAK728530 |
| Orgaaninen: | No |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Vitamiinit / kivennäisaineet, Magnesium |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana, Jälkeen |
| Elintarviketyyppi: | Energiageeli |
| sisältö: | 540g |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 90g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Valmistajan sivu: | https://eu.naak.com/en-eu |
| Ainesosat: | Apples*(54%), Maple syrup*(15%), Hydrolysed Oat Flour*, Canola Oil*, Water, Pea Protein*(2%), Barley Rice (gluten) protein (2%), Acidity Regulator (citric acid), Sea Salt, Natural Antioxydant (mixed tocopherols), Natural Flavor*. *Organic |
||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
*NRV = Nutrition Reference Value |