Recovery Protein Bar on kätevä lähde proteiini- ja hiilihydraattien saannille, jonka kevyt rakenne ja hyvä maku tekevät siitä helpon syödä kovan treenin jälkeen. Tämän tieteellisesti kehitetyn proteiini- ja hiilihydraattisekoituksen ainesosat edistävät normaalin lihastoiminnan palautumista harjoittelun jälkeen ja edistävät lihasmassan kasvua ja ylläpitoa. Lihakset kipeytyvät ja jäykistyvät, kun ne rasittuvat harjoituksen aikana. Lihasglykogeenin (lihasten hiilihydraattivarastojen) ehtyminen voi heikentää lihasten toimintaa, mikä johtaa väsymykseen ja suorituskyvyn heikkenemiseen. Recovery Protein Bar -proteiini-aineenvaihdunnan ainutlaatuiset proteiini- ja hiilihydraattimuodot on valittu varmistamaan, että palautut intensiivisen, pitkäkestoisen harjoittelun jälkeen ja olet valmis suoriutumaan jälleen seuraavasta harjoitusjaksosta.
Käytä harjoituksen jälkeen.
Tämä tuote tulisi ottaa osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota ja yhdessä terveellisten elämäntapojen kanssa. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa. Ajattele ympäristöä ja pidä maisema puhtaana ottamalla patukka-patukoiden tyhjät pakkaukset mukaan käytön jälkeen.
| Tuotenimi: | High5 Recovery Protein Bar - 12x50g |
| Valmistaja: | High5 |
| Tuotenumero: | HIG741741 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Proteiini |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegetaarinen, Gluteeniton, Ei sisällä palmuöljyä |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Jälkeen |
| Elintarviketyyppi: | Patukka |
| sisältö: | 600g |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 50g |
| Painon lähde: | Valmistaja |