Kokeilupaketti sisältää kuusi 60 g:n pakkausta
On suositeltavaa nauttia geeli 15 minuuttia ennen rasitusta ja sitten 30–45 minuutin välein urheilun aikana. Suositeltu päivittäinen annos: 4 pakkausta päivässä. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota. Säilytä lasten alueelta. Ei suositella lapsille tai raskaana oleville. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | GU Liquid Energy Gel hiilihydraatteja sisältävä - kokeilupaketti - 6x60g |
| Valmistaja: | GU |
| Tuotenumero: | GUE429835 |
| Orgaaninen: | No |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Kofeiini / guarana, Aminohapot |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| Elintarviketyyppi: | Energiageeli |
| sisältö: | 360g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 60g |
| Tarjoukset: | Sarjat / Maistelutarjoukset |
| GTIN: | 3076949522313 |