Lisää mittalusikallinen 350–500 ml:aan vettä ja ravista. Suosittelemme aluksi juomaan 1–2 annosta jokaista harjoitustuntia kohti. Muutoin pätee: juo aina vain, kun on jano. Älä juo, jos et ole janoinen.
Tuotetta tulisi käyttää osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota sekä terveellisiä elämäntapoja. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Skratch Labs Hydration Sport Drink Mix - elektrolyyttijauhe - Best Before 01-JUL-2026 - 20x22g |
| Valmistaja: | Skratch Labs |
| Tuotenumero: | SKL768170 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Vitamiinit / kivennäisaineet, Suolat/elektrolyytit, Magnesium |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| tulokset käyttövalmiissa: | 100000ml |
| Ruokaversio: | Jauhe/Rakeet |
| sisältö: | 440g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 22g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tarjoukset: | Parasta ennen |
| Valmistajan sivu: | www.skratchlabs.eu |
| Ainesosat: | Cane sugar, dextrose, sodium citrate, citric acid, magnesium lactate, calcium citrate, potassium citrate, lemon oil, lime oil, lemon juice, lime juice, ascorbic acid (vitamin C). |
| Ravitsemustiedot | The nutritional informations refer to 100 g: Vitamins & Minerals per 100 g:< * NRV = Nutrition Reference Value
|