Lisää mittalusikallinen 350–500 ml:aan vettä ja ravista. Suosittelemme aluksi juomaan 1–2 annosta jokaista harjoitustuntia kohti. Muutoin pätee: juo aina vain, kun on jano. Älä juo, jos et ole janoinen.
Tuotetta tulisi käyttää osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota sekä terveellisiä elämäntapoja. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Skratch Labs Hydration Sport Drink Mix - elektrolyyttijauhe - Parasta ennen - 01.06.2026 20x22g |
| Valmistaja: | Skratch Labs |
| Tuotenumero: | SKL767238 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Vitamiinit / kivennäisaineet, Suolat/elektrolyytit, Magnesium |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| tulokset käyttövalmiissa: | 100000ml |
| Ruokaversio: | Jauhe/Rakeet |
| sisältö: | 440g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 22g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tarjoukset: | Parasta ennen |
| Valmistajan sivu: | www.skratchlabs.eu |
| Ainesosat: | Cane sugar, acidity regulator: sodium citrate, dextrose, acidity regulators: citric acid, calcium citrate, magnesium carbonate, potassium citrate, apricot juice powder, pineapple (3%), mandarin juice powder (3%), passion fruit (3%), raspberry juice powder (1%), antioxidant: ascorbic acid, acidity regulator: malic acid, orange oil. |
| Ravitsemustiedot | The nutritional informations refer to 100 g: Vitamins & Minerals per 100 g:< * NRV = Nutrition Reference Value
|