Isostar Energy Bar Multifruits on hiilihydraattipitoinen energiapatukka, joka sisältää arvokasta energiaa ennen urheilua tai urheilun aikana. Maukas energiapatukka on käytännöllinen matkalla ja herkullisen multifruit-makunsa ansiosta erinomainen välipala urheilusuoritukseen. Sisältää sokeria ja makeutusainetta.
Ihanteellinen ennen liikuntaa tai sen aikana. Erityisesti keski- ja korkeaintensiteettiseen harjoitteluun. Suosittelemme yhden patukan nauttimista päivässä.
Pitkään ja lyhytaikaiseen liikuntaan. Energy Sports Bar -patukoita voi nauttia myös kilpailun ulkopuolella hiilihydraattivarastojen kartuttamiseksi ja uudelleenrakentamiseksi. Tuote tulisi nauttia osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota ja terveellisiä elämäntapoja. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | isostar Energy Sports Bar - Cereals and Multifruits - 30x40g |
| Valmistaja: | isostar |
| Tuotenumero: | ISO198018 |
| Orgaaninen: | No |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Vitamiinit / kivennäisaineet |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegetaarinen, Ei sisällä pähkinää |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| Elintarviketyyppi: | Patukka |
| sisältö: | 1200g |
| Vuosimalli: | 2024 |
| Paino: | 40g |
| Valmistajan sivu: | https://www.isostar.de/ |