Säännöllisesti treenaavat tai korkean suorituskyvyn vaativat urheilijat tarvitsevat päivittäisen ratkaisun hiilihydraattivarastojen täyttämiseen ja lihasten palautumiseen treenin jälkeen. Science in Sport hyödyntää uusinta kirkkaiden proteiinien teknologiaa kehittääkseen
Lisää 46 g jauhetta (yksi täysi mittalusikka) 500 ml:aan kylmää vettä ja ravista. Vaahdon muodostuminen on normaalia. Anna seistä vähintään 1 minuutti. Parasta nauttia 30 minuutin kuluessa harjoituksen jälkeen.
Tuotetta ei saa käyttää tasapainoisen ja monipuolisen ruokavalion korvikkeena, ja se tulisi nauttia osana terveellistä elämäntapaa. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa. Varmista, että käyttöaikaa ei ylitetä.
| Tuotenimi: | SiS REGO Clear Recovery - Proteiini-hiilihydraattijuomajauhe - Parasta ennen 1.7.2026 - 460g |
| Valmistaja: | SiS |
| Tuotenumero: | SIN767475 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Proteiini |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegetaarinen, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Jälkeen |
| tulokset käyttövalmiissa: | 5000ml |
| Ruokaversio: | Jauhe/Rakeet |
| sisältö: | 460g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 460g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tarjoukset: | Parasta ennen |
| Ainesosat: | Whey protein isolate (milk) (50 %), maltodextrin (45 %), flavorings, acidity regulator (citric acid), colorant (beetroot red), anti-foaming agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose). |
| Ravitsemustiedot | Nutrition information per 100 g powder: |
| Ainesosat: | Whey protein isolate (milk) (50 %), maltodextrin (46 %), acidity regulator (citric acid), natural flavors, anti-foaming agent (silicon dioxide), sweetener (sucralose), colors (beta-carotene, beetroot red). |
| Ravitsemustiedot | Nutrition information per 100 g powder: |