Isostar Energy Bar Chocolate on urheilupatukka energian täydentämiseen ennen urheilua tai urheilun aikana. Maukas energiapatukka on käytännöllinen liikkeellä ja herkullisen suklaan makunsa ansiosta erinomainen välipala urheilusuoritukseen.
Ihanteellinen ennen harjoitusta tai harjoituksen aikana. Erityisesti keski- ja korkeaintensiteettiseen liikuntaan. Suosittelemme yhden patukan nauttimista päivässä.
Pitkäaikaiseen ja lyhytaikaiseen toimintaan. Energy Sports Bar -patukkaa voi nauttia myös kilpailun ulkopuolella hiilihydraattivarastojen kartuttamiseksi ja uudelleenrakentamiseksi. Tuote tulisi nauttia osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota ja terveellisiä elämäntapoja. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | isostar Energy Sports Bar - Chocolate - 30x35g |
| Valmistaja: | isostar |
| Tuotenumero: | ISO198027 |
| Orgaaninen: | No |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Vitamiinit / kivennäisaineet |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegetaarinen, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| Elintarviketyyppi: | Patukka |
| sisältö: | 1050g |
| Vuosimalli: | 2024 |
| Paino: | 35g |
| Valmistajan sivu: | https://www.isostar.de/ |