Ennen harjoittelua ja sen aikana. Älä nauti yli 8 patukkaa päivässä.
Älä ylitä suositeltua päiväsaantia. Ravintolisät eivät korvaa tasapainoista ruokavaliota ja terveellisiä elämäntapoja. Säilytä viileässä kuivassa paikassa. Säilytä lasten ulottumattomissa.
| Tuotenimi: | Styrkr BAR50 - Carbohydrate Energy Bar - 12x67g |
| Valmistaja: | Styrkr |
| Tuotenumero: | SYR724593 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä palmuöljyä |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| Elintarviketyyppi: | Patukka |
| sisältö: | 804g |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 67g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Valmistajan sivu: | https://eu.styrkr.com/ |
| Ainesosat: | Glucose Syrup, Rice Crispies (20%)(Rice Flour, Rice Bran, Sugar, Rice Extract), Vegan Caramel (Sugar, Glucose Syrup, Water, Vegetable Fat (Shea), Golden Syrup (Partially Inverted Refiners Syrup), Faba Bean Flour, Caramelised Sugar, Salt, Emulsifiers (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Rapeseed Lecithin), Natural Flavoring), Chocolate Chip (Sugar, Cocoa Mass, Cocoa Butter, Emulsifier; SOYA Lecithin, Natural Vanilla Flavoring), Dates (7%)(Dates, Rice Flour), ALMONDS (6%), Golden Syrup (Partially Inverted Sugar Syrup), Vegetable Oil (Rapeseed), Sugar, Humectant (Glycerol), Gelling Agent (Agar), Sea Salt (0.72%), Emulsifier (SOYA Lecithin), Vanilla Flavoring. Made in a facility that handles gluten, eggs, milk and nuts. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
|