Kuluta 1-2 patukkaa tunnissa harjoittelun aikana. Kulutus riippuu yksilöllisestä hiilihydraattitarpeesta.
Tasapainoinen, monipuolinen ruokavalio ja terveelliset elämäntavat ovat tärkeitä, eikä niitä pidä korvata ravintolisillä ja urheiluravinnolla. Älä ylitä suositeltua annostusta. Säilytä tuote viileässä ja kuivassa paikassa, pienten lasten ulottumattomissa.
| Tuotenimi: | Amacx Turbo Fruit Chew - Hiilihydraattipitoiset kaurapatukat - 50g |
| Valmistaja: | Amacx |
| Tuotenumero: | AMX722361 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| Elintarviketyyppi: | Energiakumit, Patukka |
| sisältö: | 50g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 50g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8714411000666, 8714411000109, 8714411000147, 8714411000444 |
| Valmistajan sivu: | https://www.amacx.de/ |