Amacx Protein Delux on proteiinipirtelö, joka tukee lihasten palautumista. Raskaan harjoittelun aikana kehosi tarvitsee enemmän proteiinia palautuakseen ja rakentaakseen lihaksia. Tämä proteiinipirtelö sopii päivittäisen ruokavalion täydennykseksi. Tämä jauhe sisältää runsaasti heraproteiinia.
Voit ottaa Protein Deluxia palautumisjuomana. Kehosi voi parhaiten imeä ravintoaineet 30 - 45 minuuttia harjoittelun jälkeen. Voit ottaa Protein Deluxin myös aamulla aamiaisen yhteydessä tai illalla ennen nukkumaanmenoa. Sekoita 2 ruokalusikallista (25 g) 200 - 300 ml:aan vettä. Protein Deluxen ravintoaineet imeytyvät parhaiten veden kanssa. Juo Protein Deluxe rasvattoman maidon kanssa kermaisemman vaikutuksen aikaansaamiseksi.
Tasapainoinen, monipuolinen ruokavalio ja terveelliset elämäntavat ovat tärkeitä, eikä niitä pidä korvata lisäravinteilla ja urheiluravinnolla. Älä ylitä suositeltua annostusta. Säilytä tuote viileässä ja kuivassa paikassa, pienten lasten ulottumattomissa.
| Tuotenimi: | Amacx Protein Delux - Proteiinijuomajauhe - 1000g |
| Valmistaja: | Amacx |
| Tuotenumero: | AMX709723 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Proteiini, Aminohapot |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegetaarinen, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Jälkeen |
| tulokset käyttövalmiissa: | 12000ml |
| Ruokaversio: | Jauhe/Rakeet |
| sisältö: | 1000g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 1000g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8714411011358, 8714411011334, 8714411011365 |
| Valmistajan sivu: | https://www.amacx.de/ |