Kaurahiutaleet ovat peruselintarvike, jolla on korkea ravintoarvo ja erinomainen sulavuus. Kaurahiutaleita ovat aina käyttäneet kaikenikäiset terveystietoiset ja vaativat ihmiset vahvana, luonnollisena energianlähteenä fyysisiin ja henkisiin haasteisiin.
Monimutkaisten, pitkäketjuisten hiilihydraattien suuri osuus, arvokas kasviproteiini, liukoinen kuitu ja erinomainen maku tekevät
Jos sinulla on kiire,
Tuote tulisi nauttia osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota ja terveellisiä elämäntapoja. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Oat King Bar - Kaurahiilaripatukka - 5x90g |
| Valmistaja: | Oat King |
| Tuotenumero: | OTK184535 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegetaarinen |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana, Jälkeen |
| Elintarviketyyppi: | Patukka |
| sisältö: | 450g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 90g |
| Valmistajan sivu: | http://oatking.de/ |