Pyöräilijät, jotka ajavat pääasiassa asfaltilla, mutta haluavat säilyttää mahdollisuuden poiketa päällystämättömille poluille milloin tahansa, löytävät täydellisen
| Tuotenimi: | Vredestein Aventura Seta Taitettava Rengas - Gravel | TLR - 38-622 | black/transparent |
| Valmistaja: | Vredestein |
| Tuotenumero: | VDS687713 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 2.5-4.5bar |
| ETRTO: | 38-622 |
| renkaan ominaisuudet: | Skinwall |
| renkaan rungon tiheys: | 120TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 38 mm |
| rengasseos: | TriComp |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta, Ruskea |
| Paino: | 425g |
| valmistajan tuotekoodi: | 28176 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8714692998973 |
| Valmistajan sivu: | http://www.vredestein.de |