Aventuran Grezzo-mallilla Vredestein esittelee
| Tuotenimi: | Vredestein Aventura Grezzo Taitettava Rengas - Gravel | TLR - 50-584 | black/black |
| Valmistaja: | Vredestein |
| Tuotenumero: | VDS687710 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 1.8-3.6bar |
| ETRTO: | 50-584 |
| renkaan rungon tiheys: | 120TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 50 mm |
| rengasseos: | TriComp |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 670g |
| valmistajan tuotekoodi: | 27402 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8714692999024 |
| Valmistajan sivu: | http://www.vredestein.de |