Ennen harjoittelua ja sen aikana. Älä nauti yli 8 patukkaa päivässä.
Älä ylitä suositeltua päiväsaantia. Ravintolisät eivät korvaa tasapainoista ruokavaliota ja terveellisiä elämäntapoja. Säilytä viileässä kuivassa paikassa. Säilytä lasten ulottumattomissa.
| Tuotenimi: | Styrkr BAR50 Dark Chocolate Chip - Hiilihydraattipatukka - 70g |
| Valmistaja: | Styrkr |
| Tuotenumero: | SYR772081 |
| Orgaaninen: | No |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä palmuöljyä |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| Elintarviketyyppi: | Patukka |
| sisältö: | 70g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 70g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5060705659540, 5060705659571 |
| Valmistajan sivu: | https://eu.styrkr.com/ |
| Ainesosat: | Glucose Syrup, Rice Crispies (20%)(Rice Flour, Rice Bran, Sugar, Rice Extract), Sultanas (Sultanas, Sunflower Oil), Vegan Caramel (16%)(Sugar, Glucose Syrup, Water, Vegetable Fat (Shea), Golden Syrup (Partially Inverted Refiners Syrup), Faba Bean Flour, Caramelised Sugar, Salt, Emulsifiers (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Rapeseed Lecithin), Natural Flavoring), Golden Syrup (Partially Inverted Sugar Syrup), Vegetable Oil (Rapeseed), Sugar, Humectant (Glycerol), Dehydrated Apple (3%), Gelling Agent (Agar), Salt, Vanilla Flavoring, Emulsifier (SOYA Lecithin), Ground Cinnamon (0.39%). Made in a facility that handles Milk, Egg, Nuts, Peanuts, Sulphites and Sesame. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
|
| Ainesosat: | Rice Crispies (22%)(Rice Flour, Rice Bran, Sugar, Rice Extract), Glucose Syrup, Vegan Caramel (Sugar, Glucose Syrup, Water, Vegetable Fat (Shea), Golden Syrup (Partially Inverted Refiners Syrup), Faba Bean Flour, Caramelised Sugar, Salt, Emulsifiers (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Rapeseed Lecithin), Natural Flavoring), Chocolate Chip (14%)(Sugar, Cocoa Mass, Cocoa Butter, Emulsifier; SOYA Lecithin, Natural Vanilla Flavoring), Golden Syrup (Partially Inverted Sugar Syrup), Vegetable Oil (Rapeseed), Sugar, Humectant (Glycerol), Fat Reduced Cocoa Powder, Gelling Agent (Agar), Salt, Vanilla Flavoring, Emulsifier (SOYA Lecithin). Made in a facility that handles Milk, Egg, Nuts, Peanuts, Sulphites and Sesame. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
|