Kestävän kehityksen edistämiseksi annamme uuden mahdollisuuden huippulaadukkaille tuotteille, joissa on pieniä kosmeettisia vikoja, mutta jotka ovat silti täysin toimivia. Nämä ovat uusia tuotteita, esittelykappaleita tai palautettuja tuotteita, jotka asiantuntijamme ovat tarkastaneet huolellisesti.
Lainmukainen virhevastuu ja valmistajan takuut pätevät B-luokan tuotteisiin.
Koko päivän vuoristoretkistä aina teknisiin yksittäisiin polkuihin,
Rocky Mountain on päivittänyt geometriaa, runko-ominaisuuksia ja jousituksen kinematiikkaa varmistaakseen, että tunnet olosi varmaksi nousuissa, laskuissa ja kaikessa siltä väliltä.
Runkosarja , jossa Fox Float X Factory -iskunvaimennin, istuinkiristin ja läpivientiakseli.
| Tuotenimi: | Rocky Mountain INSTINCT Carbon - Frameset - 2024 - 29" - grey / beige - 2nd Choice - SC001 |
| Valmistaja: | Rocky Mountain |
| Tuotenumero: | RMO770081 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Trail |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| iskunvaimennin: | Fox Float X Factory |
| Takakolmio: | Jousitettu |
| akseli vakio: | 12x148 mm Boost (TR) |
| levyjarrun kiinnike: | Postmount |
| SHIS: | integroitu (IS) |
| Satulatolpan Ø: | 30.9mm |
| vaihdettava vaihteenvaihtajan korvake: | Kyllä |
| S.H.I.S. ylä: | IS42 / 28.6 |
| S.H.I.S. ala: | IS52 / 40 |
| iskunvaimentimen sovituspituus: | 210 mm (metrinen) |
| korvakkeet: | perinteinen |
| rungon joustovara: | 140mm |
| sisältäen haarukan: | ilman haarukkaa |
| sisältäen iskunvaimentimen: | iskunvaimentimen kera |
| keskiötyyppi: | Pressfit |
| keskiön kotelon leveys: | 89.5 mm |
| kotelon halkaisija: | 41mm |
| Vuosimalli: | 2024 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa, Beige |
| Paino: | 3160g |
| valmistajan tuotekoodi: | F0053 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| Ohjausputken Ø - Ala: | 1 1/2“ |
| 2. valinta: | Kyllä |
| Tuotesarja: | Rocky Mountain - Instinct |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| Valmistajan sivu: | https://bikes.com/ |