Ravintolisä fyysisiin ja henkisiin suorituksiin.
Elämä on puhdasta moniajoa. Onneksi on olemassa Dextro Energy*:n
3–
Täydentää monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota sekä terveellisiä elämäntapoja. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Dextro Energy* Sticks - glukoositabletit - 24x47g |
| Valmistaja: | Dextro Energy* |
| Tuotenumero: | DEX768498 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Vitamiinit / kivennäisaineet, Dekstroosi |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana |
| Ruokaversio: | Purutabletit |
| sisältö: | 1128g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 47g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Valmistajan sivu: | http://www.dextro-energy.de |
| Ainesosat: | Dextrose (88%), maltodextrin, acidifier (citric acid), flavoring, anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids), vitamin C. |
||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
NRV = Nutrition Reference Value |
| Ainesosat: | Dextrose (83%), maltodextrin, acidifier (citric acid), acidity regulator (sodium bicarbonate), anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids), flavoring. |
||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
|