Haluatko antaa kaikkesi ja pysyä samalla optimaalisesti nesteytettynä? Siinä tapauksessa hanki
Jokaisesta
Liuota 1 annospussi (14,5 g) 400–500 ml:aan veteen ja ravista tai sekoita hyvin (1 annos). Enintään 5 annosta päivässä.
Monipuolinen ja tasapainoinen ruokavalio sekä terveelliset elämäntavat ovat tärkeitä. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Dextro Energy* Fast Hydration° - Hiilihydraatti- ja elektrolyyttijauhe - 25x14.5g |
| Valmistaja: | Dextro Energy* |
| Tuotenumero: | DEX767175 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Vitamiinit / kivennäisaineet, Suolat/elektrolyytit, Magnesium |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Makea |
| jälkeen/aikana/ennen: | Ennen, Aikana, Jälkeen |
| tulokset käyttövalmiissa: | 12500ml |
| Ruokaversio: | Jauhe/Rakeet |
| toonisuus: | Hypotoninen |
| sisältö: | 362.5g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 362.5g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4046802313982, 4046802313999 |
| Valmistajan sivu: | http://www.dextro-energy.de |
| Ainesosat: | Glucose (69%), acidifier (citric acid), potassium citrate, calcium salts of citric acid, sodium citrate, sodium chloride, magnesium salts of citric acid, natural flavors, vitamin C, sweetener (sucralose), beetroot juice powder, maltodextrin, niacin, zinc citrate, pantothenic acid, vitamin B12. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
*nutrient reference values |
| Ainesosat: | Glucose (69%), acidifier (citric acid), potassium citrate, calcium salts of citric acid, sodium citrate, sodium chloride, magnesium salts of citric acid, natural flavors, vitamin C, sweetener (sucralose), beetroot juice powder, maltodextrin, niacin, zinc citrate, pantothenic acid, vitamin B12. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ravitsemustiedot |
*nutrient reference values |