Japanilainen bandana-lippis on olennainen osa PEdALED-mallistoa, ja tällä kaudella kyse on myös väreistä. Tämä tulkinta klassisesta lippiksestä on kunnianosoitus tuotemerkin juurille, ja se on olennainen lisävaruste kaikkiin pyöräilyasuihin. Bandana-lippis on valmistettu perinteisistä puuvillakankaista, ja sitä on saatavana monilla värikkäillä, kauniilla japanilaisilla kuvioilla. Joustava istuvuus ja kypärän kanssa yhteensopiva visiiri varmistavat, ettei aurinko paista silmiin eikä hiki valu silmiin.
Materiaali
100% puuvilla
| Tuotenimi: | PEdALED Japanese Bandana Lippalakki - Brown |
| Valmistaja: | PEdALED |
| Tuotenumero: | PDD766300 |
| Materiaali: | 100% puuvilla |
| Kompressio: | Ei |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Unisex |
| tekstiilikangas: | Puuvilla |
| pestävyys: | 30 °C, ei kuivausrumpua, älä valkaise |
| vuodenaika: | Kesä |
| lämpötila-alue: | +35°C / +10°C |
| päähineversio: | Pyöräilylakki |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Ruskea |
| Paino: | 30g |
| GTIN: | 8021890657565 |
Löydät alta valmistajan PEdALED vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| pään ympärysmitta (cm) | 52 - 53 | 54 - 55 | 56 - 57 | 58 - 59 | 60 - 61 | 62 - 63 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL
| Kansainvälinen | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| pään ympärysmitta (cm) | 48 - 50 | 50 - 53 | 53 - 54 | 54 - 55 |
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL