Kesäpyöräilysukat, jotka on valmistettu Italiassa tehokkaasta kuitusekoitteesta, joka siirtää hikeä, kuivuu nopeasti ja takaa paremman hengittävyyden kuumilla, rankoilla ajomatkoilla.
Materiaali
85% polyamidi, 15% elastaani
| Tuotenimi: | PEdALED E. Sukat - Brown |
| Valmistaja: | PEdALED |
| Tuotenumero: | PDD766264 |
| Materiaali: | 85% polyamidi, 15% elastaani |
| Kompressio: | Ei |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Unisex |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| pestävyys: | 30 °C, ei saa silittää, ei kuivausrumpua, älä valkaise |
| vuodenaika: | Kesä |
| lämpötila-alue: | +35°C / +15°C |
| sukkien pituus: | keskikoko |
| sukkaversio: | pehmustettu |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Ruskea |
| Paino: | 55g |
| GTIN: | 8021890652119, 8021890652102, 8021890652096, 8021890652126 |
Löydät alta valmistajan PEdALED vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| EU | 35 - 38 | 39 - 42 | 43 - 46 | 47 - 49 |
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL