Kestävän kehityksen edistämiseksi annamme uuden mahdollisuuden huippulaadukkaille tuotteille, joissa on pieniä kosmeettisia vikoja, mutta jotka ovat silti täysin toimivia. Nämä ovat uusia tuotteita, esittelykappaleita tai palautettuja tuotteita, jotka asiantuntijamme ovat tarkastaneet huolellisesti.
Lainmukainen virhevastuu ja valmistajan takuut pätevät B-luokan tuotteisiin.
Toimituksen sisältö: Runko, jossa on vaihtajan korvake, jäykkä etuhaarukka, läpivientiakselit, istuinpidin, ohjainlaakeri, jatkoko, korokerengas, ketjusieppo.
| Tuotenimi: | Trek CROCKETT DISC - Cyclocross Runkosarja - 2025 - Radioactive Red to Navy to Teal Fade - B-Lattu - SC001 |
| Valmistaja: | Trek Bikes |
| Tuotenumero: | TBI765307 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Cyclocross, Allroad / Gravel |
| haarukka: | Trek Cross Carbon with carbon steerer |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| akseli vakio: | 12x100 mm (ER), 12x142 mm (TR) |
| renkaan enimmäisleveys: | 38mm |
| levyjarrun kiinnike: | Flatmount |
| korvakkeet: | perinteinen |
| sisältäen haarukan: | haarukan kera |
| keskiötyyppi: | T47 |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Väri: | Punainen, Sininen |
| Paino: | 1889g |
| valmistajan tuotekoodi: | 5265617 | 5265619 | 5265620 | 5265621 | 5265622 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | 56 |
| 2. valinta: | Kyllä |
| Tuotesarja: | Trek - Crockett |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| Valmistajan sivu: | http://www.trekbikes.com |