Uudella
Kestävät kampivarset, joiden kulumiselle ja kivien iskuille erityisen alttiit alueet on jyrsitty, ovat saatavana progressiivisesti lyhyinä pituuksina, jopa 150 mm. Näin kampisarja näyttää mahdollisimman pitkään uudelta. Selvästi paremman iskunkestävyyden ja taivutusjäykkyyden ansiosta täysin uusi
| Tuotenimi: | SRAM XX DH Kampisarja | DUB | 12-vaihteinen | T-Type | Direct Mount - Ketjulinja 56,5 | musta |
| Valmistaja: | SRAM |
| Tuotenumero: | SRA753462 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Alamäki, Vapaalasku |
| kampisarja: | Aluminum |
| vaihteiden lukumäärä - edessä: | 1 |
| vaihdejärjestelmä: | 7 |
| keskiön akseliprofiili: | SRAM DUB |
| suorakiinnitys standardi: | SRAM 8-Bolt |
| suorakiinnitys siirtymä: | 6 mm (SRAM GXP / ei tehostinta) |
| etuhammasratasversio: | Kapea-leveä, pyöreä |
| Etuhammasrattaan kiinnike: | Suorakiinnitys |
| Ketjulinja: | 56.5mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| valmistajan tuotekoodi: | FC-XX-DH-A1 |
| Tuotesarja: | SRAM - XX DH Transmission |
| kampivarren pituus: | 160 mm, 165 mm, 155 mm, 150 mm |
| number of teeth: | 34 |
| GTIN: | 710845928215, 710845928208, 710845928192, 710845928185 |
| Valmistajan sivu: | www.sram.com |