Nopeasti rullaava rengas gravel-pyörääsi. Valmistettu reilun kaupan luonnonkumista ja kierrätetystä nokesta (rCB), joka on peräisin Schwalben omasta rengaskierrätyksestä.
Profiilin nimitys: HS621
| Tuotenimi: | Schwalbe G-One RS taitettava rengas - Addix Race | V-Guard | TLR | E-25 - 55-622 | black |
| Valmistaja: | Schwalbe |
| Tuotenumero: | SWA740199 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 3.5bar |
| ETRTO: | 55-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 67TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 55 mm |
| pistosuojaus: | Race Pro | V-Guard |
| rengasseos: | Addix Race |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 690g |
| valmistajan tuotekoodi: | 11654649 |
| Painorajoitus (per rengas): | 100kg |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | Schwalbe - G-One |
| GTIN: | 4026495957748 |
| Valmistajan sivu: | http://www.schwalbe.com |