Race WR Lady Bib-pyöräilytrikoot ovat vaate pyöräilijöille, jotka eivät halua luopua urheilusta edes kylmimmissä lämpötiloissa.
Ergonomiset, erittäin joustavista kankaista valmistetut ja flatlock-saumoilla viimeistellyt Race WR Bib-pyöräilytrikoot ovat kuin toinen iho, joka tarjoaa maksimaalisen mukavuuden, liikkumisen vapauden ja samalla hyvän suojan kylmää vastaan. Päällinen koostuu puoliavoimesta verkkorakenteesta yhdistettynä mikrokuituun, joka takaa korkean hengittävyyden ja suojan. Jalkojen päissä on kaarevat, heijastavat insertit, jotka takaavat parhaan mahdollisen näkyvyyden sekä etupuolella että takana.
Materiaali
Fabric I: 86% polyamidi, 14% elastaani
Fabric II: 83% polyamidi, 17% elastaani
Fabric III: 71% polyamidi, 29% elastaani
Fabric IV: 80% polyamidi, 20% elastaani
| Tuotenimi: | Nalini Race WR Bib-pyöräilyhousut Nainen - black 4000 |
| Valmistaja: | Nalini |
| Tuotenumero: | NAL738005 |
| Materiaali: | Fabric I: 86% polyamidi, 14% elastaani Fabric II: 83% polyamidi, 17% elastaani Fabric III: 71% polyamidi, 29% elastaani Fabric IV: 80% polyamidi, 20% elastaani |
| Kompressio: | Ei |
| istuintyyny: | Kyllä |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Naiset |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| pestävyys: | 30 °C, ei saa silittää, ei kuivausrumpua, ei kankaanpehmentimiä, älä valkaise |
| vuodenaika: | Talvi |
| Ominaisuudet: | Tuulenpitävä, Thermo |
| lämpötila-alue: | +10°C / +0°C |
| istuvuus: | Race Fit |
| istuintyynyn nimi: | ALL TERRAIN LADY |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Syksy/Talvi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 206g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| takatasku: | 0 |
| GTIN: | 8056516443864, 8056516443949, 8056516443956 |
| Valmistajan sivu: | http://www.nalini.com |
Löydät alta valmistajan Nalini vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. rintakehä (cm) | 87 - 90 | 90 - 93 | 94 - 97 | 98 - 101 | 102 - 105 | 106 - 109 | 110 - 113 | 114 - 117 |
| D. lantio (cm) | 90 - 93 | 93 - 96 | 97 - 100 | 101 - 104 | 105 - 108 | 109 - 112 | 113 - 116 | 117 - 120 |
| E. sisäsauma (cm) | 79 | 80 | 81 | 83 | 85 | 86 | 87 | 88 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen 2XL
Kansainvälinen 3XL
Kansainvälinen 4XL
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. rintakehä (cm) | 78 - 81 | 82 - 85 | 86 - 89 | 90 - 93 | 94 - 97 | 98 - 101 |
| C. vyötärö (cm) | 61 - 64 | 65 - 68 | 69 - 72 | 73 - 76 | 77 - 80 | 81 - 84 |
| D. lantio (cm) | 88 - 91 | 92 - 95 | 96 - 99 | 100 - 103 | 104 - 107 | 108 - 111 |
| E. sisäsauma (cm) | 74 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL