Kilpavalmiit sorapyöräilysukat vertaansa vailla olevaan nopeuteen ja suorituskykyyn.
Nämä kevyestä langasta valmistetut, erinomaisesti hikeä johtavat sukat pitävät jalkasi raikkaina ja kuivina pyöräillessäsi. Materiaali on suunniteltu viileäksi ja lämpöä sääteleväksi, mikä takaa täydellisen mukavuuden erilaisissa sääolosuhteissa.
Materiaali
Fabric I: 80% polyamidi, 20% elastaani
Fabric II: 53% polyesteri, 25% polyamidi, 22% elastaani
| Tuotenimi: | Sportful Fast Not Fun Pyöräilysukat - 002 musta |
| Valmistaja: | Sportful |
| Tuotenumero: | SPF724670 |
| Materiaali: | Fabric I: 80% polyamidi, 20% elastaani Fabric II: 53% polyesteri, 25% polyamidi, 22% elastaani |
| Kompressio: | Ei |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Unisex |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| pestävyys: | 40 °C, ei saa silittää, ei kuivausrumpua, älä valkaise |
| vuodenaika: | Kesä |
| lämpötila-alue: | +35°C / +15°C |
| sukkien pituus: | keskikoko |
| sukkaversio: | ei pehmusteita |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 42g |
| GTIN: | 8056006424649, 8056006424656, 8056006424663 |
Löydät alta valmistajan Sportful vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| EU | 38 - 39 | 40 - 41 | 42 - 43 | 44 - 45 | 46 - 47 |
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL
| Kansainvälinen | S | M / L | XL |
|---|---|---|---|
| EU | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 46 |
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M / L
Kansainvälinen XL
| Kansainvälinen | S / M | L / XL |
|---|---|---|
| EU | 34 - 38 | 39 - 41 |
Kansainvälinen S / M
Kansainvälinen L / XL