| Tuotenimi: | Newmen Evolution SL 318.10 VGS MTB Flatbar Handlebar - 710-760mm |
| Valmistaja: | Newmen |
| Tuotenumero: | NWM701051 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Ohjaustangon design: | Flatbar |
| Ohjaustangon ominaisuudet: | Backsweep, Upsweep |
| tangon leveys: | 720 mm, 740 mm, 760 mm, 725 mm, 710 mm, 730 mm, 750 mm, 735 mm |
| Backsweep: | 8° |
| nousu: | 10mm |
| upsweep: | 8° |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 277g |
| valmistajan tuotekoodi: | 90155 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4054571042668 |
| Valmistajan sivu: | http://www.newmen-components.de/de/ |