Aina oikealla vaihteella. Edistyksellinen RED XPLR AXS -sarja on 13-vaihteisen voimansiirtojärjestelmänsä ja laajan vaihteistoalueensa ansiosta SRAMin
RED XPLR -kampiakselin avulla
Toimituksen laajuus:
(ilman ketjupyörää ja laakeripesiä).
| Tuotenimi: | SRAM RED XPLR Kampi - hiilikuitu | DUB | Wide | E1 - musta |
| Valmistaja: | SRAM |
| Tuotenumero: | SRA695162 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Cyclocross, Allroad / Gravel |
| vaihteiden lukumäärä - edessä: | 1 |
| keskiön akseliprofiili: | SRAM DUB |
| suorakiinnitys standardi: | SRAM 8-Bolt |
| Etuhammasrattaan kiinnike: | Suorakiinnitys |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 313g |
| valmistajan tuotekoodi: | FC-RED-ASSY-E1 | 00.6118.690.009 / 00.6118.690.010 / 00.6118.690.011 |
| Painon lähde: | BIKE24 |
| Punnittu versio: | 172,5mm |
| Tuotesarja: | SRAM - Red XPLR AXS, SRAM - XPLR |
| kampivarren pituus: | 172.5 mm, 175 mm |
| GTIN: | 710845899539, 710845899546, 710845899553 |
| Valmistajan sivu: | www.sram.com |