Testatun kulutuspinnan ja tasaisen kulutuspinnan ansiosta
Pelkkä suorituskyky ei kuitenkaan riitä.
| Tuotenimi: | Vittoria Terreno Pro T60 Taitettava rengas - 40-622 | natural brown |
| Valmistaja: | Vittoria Tires |
| Tuotenumero: | VIT691033 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 48-622 |
| renkaan ominaisuudet: | Skinwall |
| renkaan leveys: | 40 mm |
| pistosuojaus: | Bead Shield | Anti-Puncture Belt | Sidewall Protection |
| rengasseos: | Gravel Race | Eco Race |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Ruskea |
| Paino: | 600g |
| valmistajan tuotekoodi: | 11A00577 |
| GTIN: | 8022530035804 |
| Valmistajan sivu: | http://www.vittoria.com |