E*thirteen Helix Race -kampi on valmistettu kevyestä ja korkealaatuisesta alumiinista, joten se tarjoaa edullisen ja suorituskykyisen vaihtoehdon hiilikuidulle. Taotut ja taidokkaasti CNC-työstetyt kampiakselit ovat täydellinen päivitys sähköpyörääsi. Sen lisäksi, että ne ovat erittäin vahvat ja kestävät kovia iskuja, ne myös vähentävät maastopyöräsi painoa. Niissä on myös sisäänrakennetut, itsestään irtoavat alumiiniset kampipultit, jotka helpottavat kokoamista ja purkamista huollon aikana.
Toimituksen sisältö: kampiakselit, suojakorkit, tarrat, käyttöohjeet.
| Tuotenimi: | e*thirteen Helix Race E*spec kampi - Fazua Ride 60 - musta |
| Valmistaja: | e*thirteen |
| Tuotenumero: | ETH685776 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB |
| suorakiinnitys standardi: | Fazua |
| kampitarvikkeet ja -varaosat: | Kampivarret |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 431g |
| valmistajan tuotekoodi: | CS4HAA-111 | CS4HAA-112 | CS4HAA-113 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | 160mm |
| kampivarren pituus: | 160 mm, 165 mm, 155 mm |
| GTIN: | 4711280343829, 4711280343836, 4711280343843 |
| Valmistajan sivu: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |