| Tuotenimi: | Shimano Deore LX BB-ES51 Bottom Bracket Octalink |
| Valmistaja: | Shimano Parts |
| Tuotenumero: | SHI100784 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| keskiötyyppi: | BSA |
| keskiön akseliprofiili: | Octalink |
| keskiön kotelon leveys: | 68 mm |
| keskiörakenne: | Keskiöavain |
| kotelon halkaisija: | 34.8mm |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 262g |
| valmistajan tuotekoodi: | BB-ES51 |
| Tuotesarja: | Shimano - Deore |
| GTIN: | 4524667132165, 4524667132240, 4524667132257, 4524667224228, 4524667132202, 4524667132301, 4524667132196, 4524667132189 |
| Valmistajan sivu: | http://www.shimano-europe.com/ |