Täysin uudet, offset-olkapäälohkot maksimoivat kaarreajovakauden ja suuret keskijarrupalat pureutuvat aggressiivisesti maahan.
| Tuotenimi: | Specialized Cannibal Grid Gravity 2Bliss Ready T9 MTB Folding Tire - 27.5x2.4 | Black |
| Valmistaja: | Specialized Equipment |
| Tuotenumero: | SPZ667901 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Enduro, Alamäki |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 62-584 |
| renkaan rungon tiheys: | 60TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 2.40" |
| rengasseos: | Gripton® T9 |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1460g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 888818912810 |
| Valmistajan sivu: | http://www.specialized.com |