Sudpin Zero Pro -pedaalien muotoilu perustuu suosittuun Sudpin III S-Pro -pedaaliin. Muoviset polkimet tarjoavat erinomaisen pidon edulliseen hintaan. NC-17:n erityinen CR44-materiaali on kestävää, erittäin kevyttä ja tyylikästä.
Toimituksen laajuus: 1 pari
| Tuotenimi: | NC-17 CR44 Sudpin Zero Pro Platform Pedal - transparent |
| Valmistaja: | NC-17 |
| Tuotenumero: | NCS177807 |
| toiminta: | Pyöräily |
| mitat (p/l/k): | 96/96/20mm |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| Poljinversio: | Litteä poljin / alustan poljin |
| alustan koko: | 96 x 96mm |
| Polkimen kierrekoko: | 9/16" |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Läpinäkyvä |
| Paino: | 339g |
| valmistajan tuotekoodi: | 7082 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Poljinakselimateriaali: | Teräs |
| Poljinrunkomateriaali: | Muovi |
| GTIN: | 4250149470783 |
| Valmistajan sivu: | http://www.nc-17.de/ |