Tämä erittäin kevyt XC-kilpailurengas on ensimmäinen valinta, kun on märkää ja mutaa. Sen kapea kulutuspinta leikkaa paksun mudan läpi ja takaa tarvittavan pidon. Samalla uusi
| Tuotenimi: | Maxxis Severe Folding Tire - MaxxSpeed | EXO TR - 27.5x2.25" |
| Valmistaja: | Maxxis |
| Tuotenumero: | MXS653780 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, CC (Cross Country) |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 4.5bar |
| ETRTO: | 57-584 |
| renkaan rungon tiheys: | 120TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 2.25" |
| pistosuojaus: | EXO TR |
| rengasseos: | MaxxSpeed |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 690g |
| valmistajan tuotekoodi: | 0865 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4717784042060 |
| Valmistajan sivu: | http://maxxistires.de/ |