Lähde tutkimaan maailmaa SIGG WMB ONE -pullon kanssa ja muista juoda aina tarpeeksi vettä.
Laadukas, kierrätettävä alumiininen juomapullo on kevyt kuin höyhen ja mahtuu täydellisesti koululaukkuun tai reppuun. Koulukäyttöön tarkoitetuissa lasten juomapulloissamme ei tietenkään käytetä haitallisia kemikaaleja, kuten BPA:ta, estrogeenin kaltaisia aineita tai ftalaatteja. Innovatiivinen One-korkki tekee pullosta entistäkin kätevämmän: kantaminen, avaaminen, juominen, sulkeminen ja lukitseminen sujuvat kätevästi yhdellä kädellä. Oletko valmis seuraavaan seikkailuun? Tämä SIGG-tuote on ClimatePartner-sertifioitu.
| Tuotenimi: | SIGG WMB Lasten juomapullo 0,6 l - Mountain Lion |
| Valmistaja: | SIGG |
| Tuotenumero: | SIF631393 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Lapset |
| materiaali: | Alumiini |
| mitat (p/l/k): | 71/71/225mm |
| Halkaisija: | 71mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo |
| Määrä: | 0.6l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 149g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 7610465900239 |