Yksittäisten komponenttien tiukan toimitustilanteen vuoksi pyörät toimitetaan toisinaan erilaisilla varusteilla. Vaihtoehtoiset komponentit ovat kuitenkin laadultaan samanlaisia kuin alkuperäiset komponentit.
80-luvun pyöräkuriirit löysivät jossain vaiheessa maastopyörän itselleen. Ja hyvästä syystä - monipuolisuus. Juuri tämä henki ohjasi CUBEa uuden Reaction Hybrid Performance Allroadin kehittämisessä. Sen ansiosta tunnet olosi yhtä mukavaksi päivittäisellä työmatkalla kuin viikonlopun pyöräretkellä maaseudulla.
Tehokas Bosch Performance Line -voimansiirto ja sulavasti toimiva Shimanon 9-vaihteinen vaihteisto vastaavat vahvasta eteenpäin viemisestä ja huippuvaihteistosta. Ja tehokas hydraulinen Shimanon jarrujärjestelmä takaa turvallisen hidastamisen ja pysähtymisen kaikissa sääolosuhteissa. Haarukan 100 mm:n jousitusmatkojen ansiosta tämä monitoimipyörä on täysin riippumaton kuopista kaupungissa ja juurista polulla - mukava satula ja kahvat tekevät pysyvästi korkeasta ajomukavuudesta täydellisen. Viimeisenä mutta ei vähäisimpänä lisävarusteet: lokasuojat, valot, potkulaite.
| Tuotenimi: | CUBE REACTION HYBRID Performance 625 Allroad - Electric Mountain Bike - 2023 - black / grey |
| Valmistaja: | CUBE Bikes |
| Tuotenumero: | CUB593657 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB |
| keskiöt: | Shimano HB-TX505 / Shimano FH-TX505 |
| vanteet: | Rodi Blackrock 23 |
| ketju: | KMC X9 |
| rataspakka: | Shimano CS-HG201 |
| vaihtaja: | Shimano SL-M3100-R |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano RD-M3100-SGS |
| etuhammasratassuhde: | 38 |
| kampisarja: | ACID E-Crank |
| jarrut: | Shimano BR-MT200/UR300 | 180/180mm |
| satulatolppamalli: | CUBE Performance | 30.9mm |
| satula: | Natural Fit Sequence |
| ohjaustanko: | CUBE Rise Trail Bar Pro | 740mm |
| ohjainkannatin: | CUBE Performance E-MTB |
| haarukka: | SR Suntour NVX30 Coil |
| ohjauslaakeri: | ACROS AZF-1031 |
| runko: | Aluminium Superlite | Gravity Casting |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 11-36 |
| Akun kapasiteetti: | 625Wh |
| vaihteen käyttö: | Ketju - mekaaninen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerTube 625 |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | Bosch 4A charger | fenders | Easy bell | kickstand |
| pyörän valot: | CUBE Shiny 50 Lux / ACID Mudguard Rear Light PRO-E |
| gripit: | ACID React Pro |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| haarukan joustovara: | 100 mm |
| polkimet: | ACID PP MTB |
| renkaat: | Schwalbe Smart Sam | Active | 2.35" |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2023 |
| Väri: | Musta |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 25100g |
| valmistajan tuotekoodi: | 633152 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | LED Remote |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch Performance Line Cruise Gen3 |
| Vääntömomentti: | 75Nm |
| Tuotesarja: | CUBE - Reaction Hybrid |
| GTIN: | 4054571396037, 4054571396044, 4054571396051, 4054571396068, 4054571396075, 4054571396020 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |