Talviharjoittelu, sekamaasto tai vain erityisen pitkä lauantai-iltapäivä märässä, Gavia Fondo vie sinut perille luotettavasti. RR-E-seoksen ja Race Shield -rikkoutumissuojan ansiosta Gavia Fondo on ensimmäinen valinta, jos haluat vankan renkaan, joka tarjoaa erinomaisen pidon, suuren kilometrimäärän ja maksimaalisen rengasrikkoutumattomuuden.
| Tuotenimi: | Giant Gavia Fondo 0 Tubeless Ready Tire 32-622 |
| Valmistaja: | Giant Equipment |
| Tuotenumero: | GIG522165 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 3.5-5.1bar |
| ETRTO: | 32-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 170TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 32 mm |
| pistosuojaus: | Race Shield |
| rengasseos: | RR-E Compound |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 370g |
| valmistajan tuotekoodi: | 340000228 |
| GTIN: | 4713250841434 |