Erittäin aggressiivinen XC-profiili yhdistettynä monipuoliseen
Profiili: HS489
Paljon kaikkea: nopeutta, pitoa ja kestävyyttä. Kaikkien kolmen ominaisuuden täydellinen yhdistäminen yhdessä seoksessa on tuskin mahdollista. Mutta ADDIX Speed Gripin avulla Schwalbe on nyt onnistunut - tasolla, jota et koskaan aiemmin pitänyt mahdollisena.
| Tuotenimi: | Schwalbe Racing Ray Folding Tire - Evolution | AddixSpeedGrip | SuperGround | TLEasy | E-25 - 29x2.35" |
| Valmistaja: | Schwalbe |
| Tuotenumero: | SWA489194 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB, CC (Cross Country) |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 1.6-3.5bar |
| ETRTO: | 60-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 67TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 2.35" |
| pistosuojaus: | SnakeSkin |
| rengasseos: | ADDIX Speed Grip |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 750g |
| valmistajan tuotekoodi: | 11654028.01 |
| Painorajoitus (per rengas): | 125kg |
| GTIN: | 4026495880350 |
| Valmistajan sivu: | http://www.schwalbe.com |