Truck Stop -ohjaustanko on kehitetty yhdistämään drop barin edut ja riserin edut. Aivan kuten tavallisessa pudotustangossa, sinulla on useita käsiasentoja käytettävissäsi, jotta voit ajaa mukavasti ja täysin hallitusti. Ja jos etsit rennompaa, pystympää ajoasentoa, 30 mm:n nousu auttaa sinua.
| Tuotenimi: | Surly Truck Stop Allroad Handlebar - black |
| Valmistaja: | Surly Parts |
| Tuotenumero: | SUR473212 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Allroad / Gravel |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Ohjaustangon design: | Droppitanko |
| Ohjaustangon ominaisuudet: | Droppi < 130 mm (kompakti), Ulottuma < 80 mm, Ergo (käyrä, jonka säde vuorottelee), Flare / taivutettu droppi, Nousu |
| jousto: | 129mm |
| tangon ulottuma: | 78mm |
| Flare Out / Outsweep: | 2.6° |
| Drop Flare: | 12° |
| nousu: | 30mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 345g |
| valmistajan tuotekoodi: | HB8277 | HB8278 | HB8279 |
| Painon lähde: | BIKE24 |
| Punnittu versio: | 45cm |
| tangon leveys: | 480 mm, 540 mm, 510 mm |
| GTIN: | 708752286047, 708752286085, 708752286061, 708752432109, 708752432123 |
| Valmistajan sivu: | http://www.surlybikes.com/ |