| Tuotenimi: | Shimano GRX FC-RX810-2 Crankset 2x11-speed - 48/31 Teeth |
| Valmistaja: | Shimano Parts |
| Tuotenumero: | SHI422558 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Cyclocross, Allroad / Gravel |
| vaihteiden lukumäärä - edessä: | 2 |
| vaihdejärjestelmä: | 11 |
| keskiön akseliprofiili: | 24 mm ontto akseli |
| etuhammasratasversio: | pyöreä |
| Etuhammasrattaan kiinnike: | perinteinen |
| Ketjulinja: | 46.9mm |
| Q-tekijä: | 151 mm |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 710g |
| valmistajan tuotekoodi: | IFCRX8102CX81 (170 mm) IFCRX8102DX81 (172.5 mm) IFCRX8102EX81 (175 mm) |
| Tuotesarja: | Shimano - GRX |
| Pulttiympyrän halkaisija: | 80 mm, 110 mm |
| kampivarren pituus: | 170 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| number of teeth: | 31, 48 |
| GTIN: | 4550170448660, 4550170448585, 4550170448776 |
| Valmistajan sivu: | http://www.shimano-europe.com/ |