| Tuotenimi: | Challenge Chicane Folding Tire - Race | TLR | Superlight - 33-622 | black |
| Valmistaja: | Challenge |
| Tuotenumero: | CHT399312 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Cyclocross |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 3.1-5.1bar |
| ETRTO: | 33-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 120TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 33 mm |
| rengasseos: | bead: aramid | casing: nylon |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| valmistajan tuotekoodi: | 02074 Chicane TLR 33 |
| GTIN: | 8855627020748 |
| Valmistajan sivu: | https://challengetires.com/ |