| Tuotenimi: | Ritchey WCS ErgoMax Road 31.8 Handlebar - BB Black |
| Valmistaja: | Ritchey |
| Tuotenumero: | RIT394624 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Ohjaustangon design: | Droppitanko |
| Ohjaustangon ominaisuudet: | Droppi < 130 mm (kompakti), Ulottuma < 80 mm, Ergo (käyrä, jonka säde vuorottelee), Aero (litistetty osa), Backsweep, Flare / taivutettu droppi, Kaapeliohjaimet, Nousu |
| jousto: | 128mm |
| tangon ulottuma: | 73mm |
| Flare Out / Outsweep: | 3° |
| Drop Flare: | 12° |
| Backsweep: | 5° |
| nousu: | 10mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 270g |
| valmistajan tuotekoodi: | 30355427075 (40 cm) 30355427076 (42 cm) 30355427077 (44 cm) 30355427078 (46 cm) |
| tangon leveys: | 400 mm, 420 mm, 440 mm, 460 mm |
| GTIN: | 796941307291, 796941307307, 796941307314, 796941307321 |
| Valmistajan sivu: | http://www.ritcheylogic.com |