DOT 5.1 -neste hydraulisille jarrujärjestelmille 250 ml:n pakkauksessa.
Tämä jarruneste sopii kaikkiin jarruihin, jotka on suunniteltu DOT-nesteiden käyttöön: SRAM, Avid, Formula (paitsi Cura), Hope, Hayes.
Turvatietosivu saatavana pyynnöstä.
| Tuotenimi: | LIQUI MOLY DOT 5.1 Jarruneste - 250ml |
| Valmistaja: | LIQUI MOLY |
| Tuotenumero: | LQM772047 |
| toiminta: | Pyöräily |
| jarruneste: | DOT 5.1 |
| sisältö: | 250ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 260g |
| Painon lähde: | BIKE24 |
| GTIN: | 4100420211607, 4100420030925 |
| Valmistajan sivu: | http://www.liqui-moly.de |