| Tuotenimi: | Dartmoor Raider v.2 26" MTB Rim - black anodized |
| Valmistaja: | Dartmoor Parts |
| Tuotenumero: | DTM313906 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 26" (559mm) |
| rengastyyppi: | Wire Bead -rengas, Taiteltava rengas |
| ERD - vanteen toiminnallinen Ø: | 537mm |
| ETRTO: | 24-559 |
| silmukat: | yksinkertainen |
| vanteen leveys: | 31.4mm |
| sisäprofiilin leveys: | 24mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 550g |
| valmistajan tuotekoodi: | DART-A2253x |
| GTIN: | 5902175645145, 5902175645152 |
| Valmistajan sivu: | http://dartmoor-bikes.com/ |