Miche Pistard 2.0 -kampisarja parantaa jokaisen ratapyörän ulkonäköä ja takaa suoran voimansiirron. Lisäksi se on erittäin vakaa ja laadukkaasti valmistettu. Kampi, jossa on 144 mm:n reikäpiiri ja 5-haaraiset ketjupyörän kiinnikkeet, on taottu kevyestä 6082-alumiinista ja siinä on integroitu 24 mm:n Evo Max -onttoakseli.
Keskiö-yhteensopivuus:
| Tuotenimi: | Miche Pistard 2.0 Track kampisarja - musta |
| Valmistaja: | Miche |
| Tuotenumero: | MIH305889 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Aika-ajo, Rata |
| vaihteiden lukumäärä - edessä: | 1 |
| keskiön akseliprofiili: | 24 mm ontto akseli |
| etuhammasratasversio: | pyöreä |
| Etuhammasrattaan kiinnike: | perinteinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 680g |
| valmistajan tuotekoodi: | CSP20BB |
| Pulttiympyrän halkaisija: | 144 mm |
| kampivarren pituus: | 165 mm, 170 mm |
| number of teeth: | 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56 |
| GTIN: | 8050148699910, 8050148699729, 8057013348591, 8050148699699, 8050148699712, 8050148699941, 8050148699972, 8050148699828, 8050148699521, 8050148699620, 8050148699743, 8050148699927, 8050148699705, 8050148699736, 8050148699750, 8050148699767, 8050148699774, 8050148699781, 8050148699897, 8050148699903, 8050148699934, 8050148699958, 8050148699989, 8050148699965, 8050148699842, 8057013348607, 8057013348638, 8057013348645 |
| Valmistajan sivu: | http://www.miche.it |