Vuonna 2014 valmistettu, alumiinista CNC-jyrsitty, matalaprofiilinen Direct Mount Hope -ohjainkannatin sopii kolminkertaisilla puristimilla varustettuihin jousitushaarukoihin.
Yhteensopiva seuraavien jousitushaarukoiden kanssa: FOX 40 (vuodesta 2009 lähtien), kaikki RockShox Boxxer -haarukat, Marzocchi 888 ja 380 (vuodesta 2013 lähtien)
| Tuotenimi: | Hope Direct Mount Ohjainkannatin 35 - sininen |
| Valmistaja: | Hope |
| Tuotenumero: | HOP769259 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Alamäki |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 35 mm |
| nousu: | 0mm |
| ohjainkannatinkulma: | 0° |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 132g |
| valmistajan tuotekoodi: | STDM |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | 31.8 / 41.5 mm |
| Ohjainkannatinversio: | Suorakiinnitys |
| GTIN: | 5056454912074, 5056454912135 |
| Valmistajan sivu: | http://www.hopetech.com |