MOONBLANKET PRO 650 on täydellinen kumppani viileisiin öihin - olipa kyseessä riippumatto, makuupussi tai mukava ponchopeite nuotion äärellä. 650 cuin:n täyttövoimalla se pitää sinut mukavasti lämpimänä noin 2 °C:n lämpötilaan asti ja on luotettava eriste myös kosteissa olosuhteissa.
Ekologisuus ja laatu:
MOONBLANKET PRO 650 on valmistettu reilusti ja ekologisesti – korkealaatuisesta, RDS®-sertifioidusta untuvasta ja ympäristöystävällisestä, PFC-vapaasta kyllästyksestä.
| Tuotenimi: | Ticket To The Moon Moonblanket PRO 650 Peite |
| Valmistaja: | Ticket To The Moon |
| Tuotenumero: | TTM766099 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 2050/1350/10mm |
| Makuupussi: | Peitot |
| mukavuuslämpötila: | +2°C |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä, Oranssi |
| Paino: | 740g |
| valmistajan tuotekoodi: | TMBPRO651 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 669423628637 |